Amerika’dan Assos’a

“Geçmişe döndüren tarihi eserler, muhteşem doğa ve derin bir nefeste baş döndüren bol oksijenli hava… Assos kelimeler ile tarif edilemez.”

Amerika’da yaşayan Hülya hanımdan, çocuklarıma en güzel mirasım diye aldığı Arsa Assos’u dinledik. İstanbul’dan da ünlü simaların tası tarağı toplayıp taşındığı Assos, mükemmel lokasyonu, göz dolduran doğası ve zengin tarihi geçmişiyle yerli ve yabancı gezginlerin dikkatini çekiyor.

Amerika’da yaşayan Türklerin de ilgisini çeken Arsa Assos projesi vatan toprağında lirleriyle meleklerin yaşadığı yer olarak bilinmektedir desek fazla söylemiş olmayız. Akrabalarının ve dostlarının da ilgi gösterdiğini aktaran Hülya hanım, çocuklarının gidip kalmaları için Assos’u tercih ettiğini sözlerine ekledi. 

“Yaz Kış Kalmak İsteyeceğim Yer”

Marmaris’ten sonra aşık olduğum yer diye tanımladığı Assos’la ilk tanışma hikayesini anlatan Hülya hanım, “Türkiye’de yaşarken yelkenli işi ile uğraşıyordum. Aynı zamanda denizcilik de yaptığım için Assos’a geldim. İlk adımımı bu cennetten köşeye attığım an büyülendim. Muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan Assos’ta Behramkale ziyaretimi hala hatırlıyorum. Yaz kış kalmak isteyeceğim bir yer Assos.” dedi.

Her bütçeye uygunluğu, taksit opsiyonlarının yer alması ve hemen tapu teslim özelliği için EKMAS Yatırım projelerinin deneyimli ekibiyle satış ve pazarlamasını yapan arsaVev’i tercih ettiğini vurgulayan Hülya Hanım, aile üyelerinin Ezine projesi için de görüşmeleri başlattıklarını iletti. 

Sosyal donatılarla zenginleştirilmiş Arsa Assos

Sosyal arsa konseptiyle yerleşimcilere yaşayan bir yaşam alanı vadeden Arsa Assos’ta

Çocuk Oyun Alanı, Meydan Kahvesi, Spor Aktiviteleri Alanı (Yoga, Basketbol, Futbol), Açık Hava Sineması ve Dev Ateş Meydanı yer almaktadır.