arsaVev Dikili 2. Etap İle Ev Sahibi Olmanız Artık Çok Kolay

İzmir’in kuzey cenneti Dikili’de her bütçeye hitap eden ve 24 aya kadar taksit imkânı sunan arsaVev dikili 2. etap projesi şimdi tüm arsaVev ofislerinde.

Ege denizine sıfır, 141.766,95 metrekare alana yayılmış, 35 yıllık güvenceyle EKMAS Yapı tarafından inşası üstlenilen proje, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.

Binlerce yıl öncesine dayanan zengin kültürel birikimin ve hareketli sosyal yaşamın iç içe geçtiği Dikili’de alternatif bir yaşam sunan projenin sosyal donatıları ise şu şekildedir.

Özel Plaj

Mini Golf Alanı

Bisiklet Yolu

Macera Parkuru

Sessizlik Bahçesi

Çocuk Parkı

Plaj Voleybolu

Çocuk Tarım Deneyim Atölyesi

Açık Hava Fitness

Açık Hava Sineması

Adalar ve Liman Yanı Başınızda

Lokasyonu ile dikkat çeken proje, Dikili merkeze sadece 2 km mesafede. Ege Denizini birer inci tanesi gibi süsleyen Kalem Adası ve Garip Adası ise 14 km uzaklığınızda. Limanlar ve bakir koylara sadece 10 dakika olan arsaVev dikili 2. etap benzersiz bir hayat vaat ediyor.

Tatil Cenneti Dikili

Mavi bayraklı plajlara ve turkuaz renkli koylara ev sahipliği yapan Dikili, sosyal olarak en aktif turizm cennetlerinden birisidir.

Benzersiz gün batımlarıyla güneşin her rengini görmeye hazır mısınız? Eşsiz mutfak lezzetleri, hareketli sosyal hayatı ve istediğiniz zaman dinginliğin frekansını yakalayabileceğiniz Dikili’de yeni bir yaşamın kapılarını aralayın.