ArsaVev’den Kadın Sporculara Destek

Gayrimenkul satış ve pazarlama alanlarında rüştünü ispatlamış, paylaşım ekonomisi modeline sahip projeler ile adını duyurmuş arsaVev, Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’nın sponsoru oldu.

2023-2024 sezonunda Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’nın şort ve konçlarına destek olacak olan arsaVev, pozitif eşitliğe destek sağlama misyonuyla hareket etmektedir.

Daha İyi Bir Gelecek İçin Önce Kadınlar ve Kız Çocukları” misyonunu benimsemiş kulüp ile ortak amaçlara sahip olmamın mutluluğunu yaşayan arsaVev markası, kadın sporcularımızı desteklemeye devam ediyor.

İmza törenine dair detaylı bilgi yetkililer tarafından açıklanacak. Bu güzel iş birliği için tarafları tebrik ederiz.

Mutlu V Tapulu Yapan Marka arsaVev

Türkiye’nin en değerli lokasyonlarında EKMAS Yatırım tarafından geliştirilen projelerin satış ve pazarlamasını yapan arsaVev, yenilikçi vizyonu ve insan değerini merkeze alan misyonuyla İstanbul’daki Genel Müdürlüğünün yanısıra Avrupa Yakası, Anadolu Yakası, Ankara ve İzmir Bölge Müdürlükleri ve 14 ildeki 65 bayisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Deneyimli çağrı merkezi ve satış ekibi ile bugüne kadar 350 binden fazla müşteri ile görüşme gerçekleştirmiş olan arsaVev, 12 bin kişiyi de mutlu V tapu sahibi yapmıştır.

Neden arsaVev

Covid-19 pandemisinden sonra uzaktan çalışma prensibinin hayatlarımıza girmesi ve yaşanan göçlerle şehirlerimizin kalabalık hale gelmesi ile doğanın kucağında müstakil yaşamın hayalini kuran insanlarımızın hayallerine ulaşmasını görev edinen arsaVev, hemen tapu teslimi gerçekleştirmektedir.

EKMAS Yatırım’ın sosyal arsa konsepti ile hayat geçirdiği sosyal donatılar ile zenginleştirilmiş projeler, her bütçeye uygun seçenekleri ile ev sahibi olmanın hayal olarak görüldüğü günümüzde birçok insanın hayallerini gerçekleştirmiştir.