Denize Sıfır Konut Projesi Nuova Residence Kuşadası

Nuova Residence

Türkiye’nin en gözde turizm lokasyonlarından biri olan Kuşadası’nda denize sıfır, doğayla iç içe konut projesi hayata geçiyor. 

EKMAS Yatırım tarafından arsaVev satış ve pazarlama kanalıyla satışı gerçekleşecek olan bir BİVA projesi DOC’S Nuova Residence Kuşadası, yeni sakinlerine sunduğu eşsiz deniz manzarası, sosyal olanaklar ve konforlu ev ortamı ile cezbedici bir yaşam alanı sunuyor. 

Kuşadası’nın Yeni Merkezi Nuova Residence

  • Kuşadası merkeze, Davutlar AVM’ye, Kuşadası Devlet Hastanesine ve Selçuk’a yakınlığı ile dikkat çeken proje, her detayı titizlikle düşünülen sosyal donatıları ile niş bir projedir.
  • Sosyal alanlarıyla yaşayan bir residence şeklinde tasarlanan Nuova, otopark, yüzme havuzları, doğal açık alanları, özel plajı, kafe-restoranları, lobi ve dinlenme merkezi ile sosyal alanlara ayrılmıştır.
  • Projede spor salonları, açık havuz, kapalı havuz, fitness salonu, pilates ve yoga salonu tasarlanmıştır.
  • Spa, buhar odası, sauna ve türk hamamı ile sakinlerine dinlenme ve sosyalleşme imkanları tanımaktadır.
  • Yaşayan Residence Nuova’da, kafe, oturma alanı, çocuk oyun odası ve yetişkinlerin de kullanabileceği oyun odaları planlanmıştır.
  • Güvenlik hizmetlerine büyük önem gösterilen Nuova Kuşadası, 24 saat kameralı güvenlik sistemi ile korunacaktır.
  • Her türlü duruma anında müdahale edilebilmesi için revir odaları da yer almaktadır.
  • Nuova Residence Kuşadası’nda açık/kapalı otopark ve çevre dostu araçlar için elektrikli araç şarj istasyonu bulunmaktadır.

Estetik İç Dizayn

Her detayı büyük bir özenle düşünülen Nuova Residence, ferah yaşam alanlarından oluşmaktadır. Açık tarzda tasarlanan mutfaklarında ankastre set ve VRV sistem ile ısıtma ve soğutma akıllı ev otomasyonu yer almaktadır. Tüm odalarda lamine parke ve alüminyum doğrama kullanılmıştır.

Ege’nin En Güzel Lokasyonu

Kuşadası, hafif meltemli ılıman iklimi, turkuaz renkli denizi, bakir koyları, palmiye ağaçları ve renkli gece hayatı ile gezginlerin ve turistlerin favori lokasyonlarından biridir.

Doğal güzelliklerinin yanı sıra zengin tarihi ile de ön plana çıkan Kuşadası, eski adıyla Neopolis, tarihi eserlerinin zenginliği, ormanları ve tipik sahil kasabası yaşantısıyla yeni sakinlerin rüyalarını süsler.

Kuşadası, Pigeon Adası, Kadınlar Denizi Plajı, Güvercinada Kalesi, Kirazlı Köyü ve Dilek Yarımadası Milli Parkı ile güzel rotalara da sahiptir.