Ege Denizine Komşu Ayvalık Gömeç Projesi Çok Yakında Sizlerle

Tiny house imarlı, alt yapısı hazır, zengin sosyal alanlarla donatılmış yeni projemiz Ayvalık Gömeç çok yakında sizlerle buluşuyor.

Yoğun ilgi üzerine tiny house imarlı Assos ve Beypazarı 1. ve 2. Etap projelerinin tamamlanmasının ardından Ayvalık Gömeç’te yeni projemiz hayata geçiyor.

Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olan Gömeç’te Ege denizine komşu olmak ister misiniz?

Poyraz rüzgarlarıyla lezzetine lezzet katan Avrupa’nın ünlü zeytin yarışmalarında tescillenmiş zeytinlerin anavatanı…

Adına bile ilham olmuş bal üretiminin üssü, Gömeç…

Eşsiz Konum Benzersiz Yaşam

Kuzey ve batısında Burhaniye, Kuzeybatısında Edremit Körfezi, güneyinde Ayvalık ve güneydoğusunda İzmir’in Bergama ilçesi yer alan Gömeç, eşsiz konumuyla milli parkları, turkuaz renkli plajları ve adaların eşsiz manzaralarıyla yükselen bir merkezdir.

Mavinin yeşille el ele tutuştuğu bu topraklar, benzersiz bir yaşam sunuyor.

Bu topraklarda Tarih ve Doğa İç İçe

Fatih Sultan Mehmet’in hocası için inşa ettirdiği Hacı Bayram Veli Cami’ye ev sahipliği yapan Gömeç, Kurtuluş Savaşı’nda Ayvalık Kaymakamı Yarbay Ali Çetinkaya’nın komutasında bulunan 172. Alay Kuvâ-yi Milliye’nin ilk cephesi olma ünvanı da taşımaktadır.

İçerisinde barındırdığı zengin ekosistemi ile her yıl yüz binlerce turistin ziyaret ettiği Kaz Dağları Milli Parkı’na sadece 40 kilometre mesafede yer alan Gömeç, Ege denizinde bulunan Balık Adasına 23 kilometre, Onurkent Plajı, Intaland Sevgi Köyü Plajı, Pelitköy Plajı ve Badem Plajına ise 10 dakika mesafededir.

Ayvalık Gömeç’te Tiny House Yaşamı

Yatay mimarinin en kullanışlı ve erişilebilir örneği olan Tiny House ile Gömeç’te deniz manzarası eşliğinde dört mevsim içinde elverişli bir yaşam sunuyoruz.

Konumlandığı alana özgü yüksek kalite yapı ve yalıtım malzemeleri ile dört mevsim yaşarımlık fırsatlar sunan tiny’lerle Ayvalık Gömeç dünyasında yerinizi alın. Sürdürülebilir bir çevre için kaynak kullanımını verimli hale getiren yüksek teknolojili donatılar ile alternatif bir geleceğin kapılarını aralayan Tiny House’lar “ne az, ne çok fazla, kararında” felsefesinin de ilham kaynağıdır.

 Tiny house imarlı Ayvalık Gömeç projesinde Tiny House yaşamının tüm avantajları sizleri bekliyor.