EKMAS Yatırım’dan Spora Destek

EKMAS Yatırım ve Etiler Spor Kulübü sponsorluk anlaşması ile bir araya geldi. 

Gayrimenkulden arsa projesi geliştirmeye, teknoloji uygulamalarından turizme, pazarlamadan sosyal sorumluluk projelerinde yaptığı yatırımlara devam eden EKMAS Yatırım, desteklerine devam ediyor.

En son Etiler Spor Kulübü ile anlaşma yaparak sponsorluğunu üstlenen EKMAS Yatırım, sporu destekleme ve geliştirme noktasında harekete geçti. Farklı alanlarda sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra spora da aynı hassasiyette olduklarını ifade eden EKMAS Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, iki ismin bir araya gelmesinden dolayı mutlu olduklarını aktardı. Ekmekçioğlu, “EKMAS Yatırım olarak her alanda güzel projeleri ve şirketleri desteklemeye devam ediyoruz. Aynı zamanda ülkemizin adını uluslararası camiada da spor ve kültür faaliyetleri ile duyurmak için spor, kültürel etkinlikler, sanat ve sosyal sorumluluk projelerinde de yatırımlarımıza ve desteklerimize devam edeceğiz.” dedi.

Hızır Canbaz’dan Destek Teşekkürü

Etiler Spor Kulübü Başkanı Hızır Canbaz, bu anlaşmanın Etiler Spor’u daha iyi bir noktaya taşıyacağını ve önümüzdeki sezon adından sıkça söz ettiren bir spor kulübü olmak için destek olacağını aktardı.