FCTU, arsaVev Ürünlerini Yatırımcılarla Buluşturuyor

İzmirli Gayrimenkul Firması FCTU (First Class Trust Union) ile arsaVev arasında güçlü bir iş birliği yapılarak anlaşma imzalandı. Ege bölgesinde “Emlakta Kazanmanın Yolu” mottosuyla adından söz ettiren FCTU, arsaVev satış ofisi olarak arsaVev ürünlerini değerli yatırımcılar ile buluşturacak. 

Geçtiğimiz mayıs ayında gerçekleştirilen protokolle sektörde önemli bir güç birliğine imza attıklarını dile getiren FCTU Yönetim Kurulu Başkanı Gülçin Okay, alırken kazandıran yatırımları içeren zengin bir portföy sunduklarını söyledi.

arsaVev işbirliğiyle Dikili, Assos, Kaz Dağları, Avşa Adası ve Ankara’nın değerli lokasyonlarında yatırımcılara özel arsalar hazırladıklarını belirten Okay, arsaların hemen tapu teslim ve tüm resmi işlemleri tamamlanmış bir şekilde satıldığını dile getirdi. 

Kazandıran yatırımın yeni adresi arsaVev olduğunu söyleyen arsaVev yöneticileri, “Mutlu Müşteriler” mottosuyla hareket ederek, tüm önceliklerinin yatırımcıların konforu ve mutluluğu olduğunu ifade ettiler.

Hem Yatırımlık Hem Yaşarımlık Fırsatlar

arsaVev Türkiye Bayi Koordinatörü Haluk Çetin de , FCTU danışmanları ve yöneticilerine arsaVev çalışmaları ve projeleri hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

arsaVev’in kısa zamanda tüm Türkiye’de yaygın bir bayilik ağına ulaşma hedefinde olduğunu kaydeden Haluk Çetin, “arsaVev, 2017 yılından itibaren küçük bütçelerle bile, Türkiye’nin en değerli lokasyonlarında, altyapısı hazır, sosyal alanlarla projelendirilmiş, konut imarlı ve hemen tapu teslim arsalarla kazançlı yatırım imkanı sağlıyor. arsaVev olarak bugüne kadar 11 bin 700 adet tapu verdik ve 4 milyon 680 bin metrekare, bir diğer ifadeyle 655 futbol sahası büyüklüğünde arsa satışı gerçekleştirdik” dedi.

FCTU ile birlikte İzmir ve Ege’de hedef büyüttüklerini vurgulayan Çetin, bu yeni iş birliğiyle birlikte, sayıların katlanarak büyüyeceği inancında olduğunu sözlerine ekledi.

En Gözde Lokasyonlarda Fırsatlar arsavev’de

Arsa Ankara, Arsa Dikili, Arsa Avşa, Arsa Ankara, Arsa Kuşadası ve Saff KAZDAĞLARI projeleriyle sektörde yer adinmiş arsaVev, müşteri memnuniyeti ve hemen tapu teslim avantajlarıyla proje satışlarına devam etmektedir.