Fox TV’nin Konuğu A Yangın Güvenlik Sistemleri

8 Temmuz Cumartesi Günü Çalar Saat Hafta Sonu programına konuk olan A Yangın Güvenlik Sistemleri ekibinden Yangın Uzmanı Burak Sırma, doğaya zarar vermeden yangınları söndürebilen bioversal ürünler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Efektif fabrika hacmi ve tecrübeli personelleriyle Türkiye’nin en büyük yangın sistemleri üreticisi olan A Yangın Güvenlik Sistemleri, doğal içeriğe sahip bioversal yangın tüpleri ve yangın solüsyonları da üretmektedirler. Yenilikçi ve vizyoner bakış açısını sürdürülebilir uygulamalarla pekiştiren marka, bu konuda da ülkemizi uluslararası camiada temsil etmektedir.

Ormanlara Girişler İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile Yasaklandı

Fox TV’ye konuk olan Yangın Uzmanı Burak Sırma, özellikle yaz aylarında meydana gelen orman yangınlarını önleme noktasında tavsiyelerde bulundu. Sırma, “Kamp ateşlerinin tamamen söndürüldüğünden emin olunuz. Aksi takdirde büyük orman yangınlarına sebebiyet verebilirsiniz. Meşrubat ve benzeri ürünlerin cam şişelerini kırmayınız ve çöp kutularına atınız.” Dedi.

 

Doğayı Koruyan Bioversal Ürünleri Üreten Marka

Suyun buharlaşmasını azaltan bitkisel yangın söndürücüler ürettiklerini ifade eden Sırma, Bioversal içerik olarak da adlandırılan bu ürünleri yüzde yüz doğal ve bitkisel malzemelerden üretmekteyiz. Yangın söndürme helikopterlerinde taşınan suların buharlaşmasını ve bu sebeple yangına yeterli ölçüde müdahale edilememesinde büyük faktör olan suyun buharlaşmasını da azaltan ürünler üretmekteyiz.” Dedi.

Çevreye zarar vermeden yangın mahallinin çevresinde bulunan ekosistemleri koruyan bioversal ürünleri üreten A Yangın Güvenlik Sistemleri, büyük talep gören çevre dostu içeriğe sahip ürünler üretmeye ve uzman Ar-Ge ekibiyle ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.