Gentleman’dan 100’üncü Yıla Özel Çekim

MF Gentlemen Türkiye Dergisi, cumhuriyetimizin 100. yılına özel sayısında 36 iş insanını bir araya getirdi.

Swissotel the Bosphorus’ta gerçekleşen toplu kapak çekimine gelen iş insanları, 100’üncü yıl şerefine özel, şanlı Türk bayrağımızın renklerini simgeleyen beyaz gömlek ve kırmızı kravatlarıyla objektiflerin karşısına geçtiler.

EKMAS Group Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ekmekçioğlu’nun da katıldığı çekimde etkinliğinde, Ekmekçioğlu, özel sayı için şu ifadelere yer verdi.

“Gelecek 100 yılın Türkiye’sinde sahip olduklarımızı koruyarak güncellemeyi ve zenginleştirmeyi hedefliyoruz. Yepyeni bir başlangıcın kapısını aralıyoruz!” dedi.

35 yıllık güçlü kökleriyle Türkiye’de önemli yatırımlar yaptıklarını belirten Ekmekçioğlu, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. 2024 yılı için faaliyet gösterdikleri 15’den fazla sektörde inovasyon ve fayda yılı olacağına inancının tam olduğunu belirten Ekmekçioğlu, röportajına şu sözlerle devam etti.

“Öncelikle, Cumhuriyetimizin lOO’üncü yıl dönümünü kutlamanın heyecanı oldukça derin. Bu önemli günü kutlamak, geçmişimize olan saygımızı ve geleceğimize olan umudumuzu bir arada yaşamamızı sağlıyor. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk‘ün önder mücadelesinin simgesi. Cumhuriyetimizin lOO’üncü yılını kutlarken; gururluyuz, coşkuluyuz ve umut doluyuz. Milli egemenlik çatısı altında; ırk, din ve dil farkı gözetmeksizin birlik ve beraberlik içerisinde yaşamak büyük bir mutluluk. Bizlere bırakılan mirası koruyup gelecek nesillere en güzel şekilde aktarmak ise ortak sorumluluğumuz. Bu duygu ve düşüncelerle herkesin Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerim ile kutlarım. 2023 EKMAS Group için yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşımlarla yaratıcı çözümler ürettiğimiz, birçok başarılı projeyi hayata geçirip kârlılık oranını artırdığımız bir yıl oldu. Cumhuriyetimizin 100. yılında yenilenmenin ve gençleşmenin verdiği enerjiyle 2024’ün fayda ve inovasyon yılı olacağına inancımız tam.”