Hayata Değer Katan Proje Saff KAZDAĞLARI

Lob’in International tarafından 36. sı düzenelenen Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Hayata Değer Katanlar ödül töreninde Saff KAZDAĞLARI, Hayata Değer Katan Proje ödülünün kazananı oldu. 

Ödül töreni, 7 Mayıs Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşti. Sanat, siyaset ve iş dünyasının seçkin isimlerinin bir araya geldiği gecede Saff KAZDAĞLARI Hayata Değer Katan Proje Ödülü EKMAS Yatırım CEO’su Barış Soydan’a takdim edildi. 

Bu ödülü almanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Soydan, “Bu proje kapsamında birbirinden değerli danışmanlar ile çalışmaktayız. Doğayla uyumlu ahşap evler ve glamping yapılar noktasında About Blank Mimarlık ekibi ve yüksek mimar Kengo Kuma ile çalışmalar yürütüyoruz. Kaz Dağlarının muhteşem doğasıyla uyumlu peyzaj tasarımları noktasında DS Mimarlık ile çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Saff KAZDAĞLARI’nda Sıfır Karbon

Konuşmasında karbon ayak izine dikkat çeken SoydanGelecek nesillere daha yeşil, temiz ve sürdürülebilir çevre bırakmak bizler için altın kural. Bu kapsamda Saff KAZDAĞLARI yerel sakinleri yerleşimlerini tamamlayınca sıfır karbon politikasına geçiş yapacağız. Bu politikanın emsal niteliğinde olacağını ve pek çok şirkete, kuruma yol gösterecek bir uygulama olacağını umut ediyoruz.” cümleleriyle çevre dostu uygulamaların altını çizdi.