Ünlüler ve Uzmanlar Sadece Talkstar’da

Parmaklarınızın ucunda, birkaç tıklamayla hayranı olduğunuz ünlüler ve influencerlar ile kolayca görüşebilmeyi hayal edin… Ya da alanında uzman, deneyimli danışmanlar ile görüşüp tüm sorularınızın cevaplarını bizzat bu kişilerden duymayı…

EKMAS Yatırım tarafından Barış Soydan öncülüğünde kurulan Talkstar App uygulaması ile hayaller gerçeğe dönüşüyor. Talkstar, alanında uzmanlaşmış profesyonelleri ve sevilen ünlüleri bir araya getiren benzersiz bir ortam sunuyor. Sağlık, teknoloji, spor, sanat, moda, eğitim ve daha birçok alanda uzmanlara erişim sağlamak isteyen kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bu App uygulaması büyük bir yeniliğin kapısını araladı. 

Yeni bir hobide uzmanlaşmak mı istiyorsunuz? Araştırma süreçlerinizde profesyonel bir ekipten yardım almaya mı ihtiyacınız var? Kitleleri yönlendiren influencerlar ile tanışmak mı istiyorsunuz?

Bütün ihtiyaçlarınıza ve düşlerinize yanıt veren Talkstar, kullanıcıların kaynakları aramak, kitap veya seminer ücretleri ödemek yerine, doğrudan bu uzmanlardan veya ünlülerden bilgi edinmelerini kolaylaştırmak ve eğlenceli bir hale getirmek için tasarlandı. Talkstar’ın sunduğu arayüz sayesinde App uygulaması, gerçek zamanlı video görüşmeleri ile kullanıcılar ve eğitimciler arasında etkileşimli ve özel bir deneyim sunar.

Uygulama, basit ve kullanıcı dostu bir arayüz sunarak, herkesin kolaylıkla kullanabilmesini hedeflemektedir. Kullanıcılar, uygulamaya kaydolduktan sonra kategoriler arasında kolaylıkla gezinerek ilgi alanlarına en uygun uzmanları veya ünlüleri bulabilirler. Ayrıca eğitimci olmak isteyenler içinde arayüze sahip olan uygulama, gerekli belge ve doküman talimatlarından sonra kişilerin kimliğini doğrulayarak hesaplarını aktif eder. 

EKMAS Yatırım’larından Talkstar, bilgiye erişimi demokratikleştirmeyi ve herkesin alanında uzman kişilerle doğrudan bağlantı kurabilmesini hedefliyor. Bu yenilikçi uygulama, bilgi paylaşımını ve topluluklar arasındaki etkileşimi desteklemek için tasarlanmış ve kullanıcı dostu olarak hizmet vermeye başlamıştır.