Konut Sahibi Olmak Artık Hayal Değil

Bir EKMAS projesi olan arsaVev sapanca, günümüz koşullarında hayal olan konut sahibi olmayı mümkün kılıyor.

Sapanca gölüne 3 dakika uzaklıkta olan muhteşem konumuyla dikkat çeken proje arsaVev sapanca, kat karşılığı mülkiyetli tapu ayrıcalığıyla arsa alan müşterileri ev sahibi yapıyor. arsaVev’den arsa alan müşteriler, 35 yıllık kökleriyle adından sıkça söz ettiren ve başarılı projeler hayata geçirmiş EKMAS Yapı güvencesiyle ev sahibi oluyor.

Emlak Haber’e röportaj veren arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk, “bizim bir derdimiz var” sözleriyle projeyi hayata geçirme motivasyonlarını şu sözlerle aktardı.

“Bizim bir derdimiz var. O da halkımızın konut sahibi olabilmesi. Pandemi ile birlikte gelişen konut stoğu açığı ve her geçen gün yükselen inşaat maliyetleri nedeniyle maalesef Türkiye’de konuta erişim oldukça zorlaştı. Bu soruna çözüm bulmak için yepyeni bir projeyi, büyüleyici doğasıyla görenleri kendine hayran bırakan Sapanca’da hayata geçiriyoruz. Bu projeyle, Türkiye’nin en değerli lokasyonlarının başında gelen, Sapanca Gölü’ne sadece 3 dakika mesafede yeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz.’’

Şehrin kıyısında doğal bir yaşamın kapıları Sapanca’da aralanıyor

Sapanca Gölü, Maşukiye, Kartepe Kayak Merkezi ve Ormanya’ya çok yakın bir mesafede yer alan proje alanı İstanbul’a 1,5 saat, Bursa ve Eskişehir’e ise 2 saat mesafede. Uygun peşinat ve 12 aya kadar bölünebilen taksitli ödeme imkanıyla 1+1 kat mülkiyetli daire sahibi olmaya imkân veren proje tüm arsaVev ofislerinde.