NELER YAPIYORUZ?

Lokasyon olarak gözde yerlerde, şehrin karmaşasından uzak, insanların sevdikleriyle hayal ettikleri yaşamı kurabilecekleri, projelendirilmiş ve sosyal donatılar ile zenginleştirilmiş sosyal arsa mantığı ile projeler üretmekteyiz. Profesyonel ekip ile arsa satın alımı, planlama, projelendirme, gerekli kurumlardan izinlerin alınması, inşaat süreçleri ve satış süreci de dahil olmak üzere tüm süreçleri başarıyla yönetiriz. Amacımız, yatırımcılarımıza kaliteli ve yüksek getirileri olan yatırım fırsatları sunmaktır.

Çevre dostu bir yenilik olan ve ülkemizde gün geçtikçe rağbet gören mini elektrikli otomobil alanında öncü olan XEV Yoyo markasının Türkiye’de distribütörlüğünü üstlenmekteyiz. Nitekim mini elektrikli otomobiller ile büyük şehirlerin trafiği rahatlayacak ve kolay şarj edilebilir özelliklerinden dolayı tercih edilme oranları artarak devam edecektir.

EKMAS Yatırım güvencesi ile yapılan teknoloji yatırımlarımız portföyümüzde yer alan stratejik yatırımlarımızdan biridir. Teknoloji sektörü hızla büyüyen, sürekli gelişim halinde olan bir sektördür ve yeniliklerle doludur. Bu nedenle teknoloji yatırımları portföyümüzün önemli bir bölümünü oluşturur. Start-up’lara yatırım yaparak geleceğin teknolojilerini ve başarılı şirketlerini desteklemekteyiz.

Dünya genelinde Charter yapan Crocus Yacht ve tüm projelerimizin medya planlama ve prodüksiyonunda aktif rol alan Rain Ajan’s ile yatırım alanlarımızı büyütmeye devam ediyoruz.

EKMAS YATIRIM'A BAKIŞ

Sektörde 35 yıllık etkin deneyimi ve güvenilir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren EKMAS Group, otomotiv, inşaat, alışveriş merkezi, sigorta, sanayi ve yatırım alanlarında faaliyet gösteren şirketlere sahiptir. Bu şirketler ise Egem Otomotiv, EKMAS Yapı, REO Mühendislik, REO Medya, REO Lift, EKMAS AVM, EKMAS Spor, EKMAS Sigorta ve EKMAS Yatırım’dır.

EKMAS Yatırım faaliyet gösterdiği her alanda sürdürebilir ve çevre dostu uygulamalarını yenilikçi bakış açısı ile hayata geçirmektedir.

Yatırımlarına arsa projesi geliştirme, turizm, otomotiv, teknoloji, pazarlama ve sosyal sorumluluk alanlarında devam eden EKMAS Yatırım, güvenilir hizmetleriyle portföy çeşitliliğine önem verir. EKMAS Yatırım bünyesinde faaliyet gösteren markalar ise Başka Köy, ArsaVev, Saff KAZDAĞLARI, Crocus ve Talkstar’dır.

EKMAS YATIRIM EKİBİ

ÖZGÜR EKMEKÇİOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı

Barış Soydan
EKMAS YATIRIM CEO

Av. Zeliha Zülal Yiğiner
CEO MANAGER

NİLGÜN COŞKUN
GENEL KOORDİNATÖR

YOSHİNORİ MORİWAKA
PROJE DANIŞMANI

AYHAN SİCİMOĞLU
PROJE DANIŞMANI

FEYZAN ERSİNAN
PROJE DANIŞMANI

SAVAŞ SOYDAN
PROJE DANIŞMANI

YAĞMUR YİĞİNER
KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI

GÜNGÖR BÖREKÇİOĞLU
MALİ İŞLER MÜDÜRÜ

AZİZ SİNAN
İŞ GELİŞTİRME

FATİH AYDIN
İŞ GELİŞTİRME

CANSU ZENGİN ŞAHİN
İŞ GELİŞTİRME

Ersoy Ersaraç
TAPU HİZMETLERİ SORUMLUSU

 

 

 

 

 

 

EKMAS YATIRIMLARI