Sofistike Bir Proje, Saff KAZDAĞLARI

Kaz Dağları’nın zirvesinde ayrıcalıklı sosyal donatılara sahip bir yaşam projesi, Saff KAZDAĞLARI. Engin kültürleri ve içerisinde barındırdığı zengin ekosistemleriyle cennetten bir parça. Asil Kaz Dağlarının binlerce yıl öncesinden gelen felsefesiyle eşsiz bir proje hayata geçiyor.

En Saff Haliyle Saff KAZDAĞLARI

Deniz seviyesinden 650 metre yükseklikte, Kaz Dağları içerisinde ormana komşu, 60.000 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen Saff KAZDAĞLARI, çam ve meşe ağaçları arasında 90 adet doğayla uyumlu ahşap evler, alanın Saff KAZDAĞLARI yerleşimcileri misafirleri için otel konseptinde misafirhane ve Glamping tasarımları ile şekillendi. Saff KAZDAĞLARI’nın sakinleri için özenle şekillenen tarım ve ziraat atölyeleri, sanat atölyeleri, spor aktiviteleri, yoga, meditasyon alanları tasarlandı. 

Saff KAZDAĞLARI’nda Özel Sosyal Etkinler

İnsan ruhunu besleyen kültürel aktiviteleri ön plana koyan projede Etkinlik Meydanı, Ritim ve Müzik Atölyesi, Sanat Atölyesi, Yoga Ve Nefes Çalışma Atölyesi, Orman Gezi Merkezi Ve Orman İçi Dinlenme Noktaları ve Glamping Bilgi Merkezi oluşturuldu. Kaz Dağlarının eteklerinde kurulan köylerden gelen taze lezzetler için Köy Ürünleri Merkezi, Köy Pazarı ve Köy Bakkalı yer alıyor. Sakinler için özel olarak hazırlanan ortak üretimleri alanları ise; Endemik Bitkiler Merkezi, Zeytin İşliği, Ata Tohumları Deposu, Bostan, Meyve Ağaçları Bahçesi. Saff KAZDAĞLARI’nda bölgenin zengin mutfak lezzetlerini bir arada sunan Kafeler, Ekolojik ve Vegan Restoranlar, Şarap Tadım Merkezi hizmete açılacak. Dünyada Mini Elektrik Araç denilince ilk akla gelen markalardan biri olan XEV Yoyo Elektrikli araçlar yeri, Bisiklet Tamir Noktası, Toplanma Alanları, Çocuk Oyun Alanları, minik dostlarımız için Evcil Hayvan Sosyal Alanı, Otopark, Ortak Teknik Alanlar ve Servis Birimleri ve Açık Spor Alanları Saff KAZDAĞLARI’nın yeni sakinleri için hizmete sunulacak.